Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території Старовижівського району протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21-й округ 106 367 607 грн, із них на Старовижівський район – 17 847 977 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- облаштовано новостворену групу в ДНЗ с. Глухи на загальну суму 80 000 грн;
- встановлено 13 дитячих майданчиків на суму 465 497 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері на 159 об’єктах − загалом 1660 металопластикових конструкцій на 3 058 580 грн;
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 35 школах
в учительських з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 98 шкільних дошок для 33 шкіл району.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 550 000 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури, сільські ради отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та Старовижівського району, інформаційні стенди.

Благодійний фонд «Патріоти Волині» всебічно підтримує діяльність церковних громад, передаючи пожертви на оновлення та ремонт храмів і будівництво нових. Протягом семи років матеріальну допомогу надано 32 храмам району на загальну суму 1 539 260 грн.
На ремонтні роботи закладів освіти, культури, медичних установ, благоустрій та газифікацію населених пунктів, освітлення вулиць з 2012-го по 2019 роки було виділено 3 930 000 грн.
Встановлено 18 зупинкових комплексів на 245 000 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ»
- медичні заклади району забезпечено велосипедами та скутерами, фельдшерськими сумками, халатами та медичним обладнанням на загальну суму 980 000 грн;
- відремонтовано операційний блок Старовижівської лікарні;
- придбано реанімаційний автомобіль для Старовижівської центральної районної лікарні вартістю 329 000 грн;
- спільно з європейськими інвесторами збудовано ФАП в с. Ниці. Внесок фонду
«Патріоти Волині» – 200 000 грн.


На День Святого Миколая щороку 2586 дітей Старовижівського району отримують
солодкі подарунки, на що було витрачено 620 640 грн.

На реалізацію освітніх програм, підтримку дитячого спорту, святкування Дня села, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 1 810 000 грн.

Упродовж 2012-2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям Старовижівського району матеріальну допомогу на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 1 040 000 грн.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.