Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території Шацького району протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21-й округ 106 367 607 грн, із них на Шацький район – 11 651 580 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- встановлено 7 дитячих майданчиків на суму 349 883 грн;
- на День Святого Миколая щороку 1427 дітей Шацького району отримують солодкі подарунки, на що було витрачено 350 000 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері на 83 об’єктах − загалом 1292 металопластикові конструкції на 2 457 289 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 17 школах
в учительських з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 51 шкільну дошку для 17 шкіл району.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 295 707 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури, сільські ради отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та Шацького району, інформаційні стенди.

Благодійний фонд «Патріоти Волині» всебічно підтримує діяльність церковних громад, передаючи пожертви на оновлення та ремонт храмів і будівництво нових. Протягом семи років матеріальну допомогу надано 20 храмам району на загальну суму 1 180 000 грн.
На ремонтні роботи закладів освіти, культури, медичних установ, благоустрій та газифікацію населених пунктів, освітлення вулиць з 2012-го по 2019 роки було виділено 960 803 грн. Встановлено 9 зупинкових комплексів на 154 183 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ» медичні заклади району забезпечено велосипедами та скутерами, фельдшерськими сумками, халатами та медичним обладнанням на загальну суму 750 000 грн.

На реалізацію освітніх програм, підтримку дитячого спорту, святкування Дня села, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 1 500 710 грн.Упродовж 2012–2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям Шацького району матеріальну допомогу на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 653 005 грн.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.