Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території Ратнівського району протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21-й округ 106 367 607 грн, із них на Ратнівський район – 21 267 149 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- проведено реконструкцію приміщення ДНЗ в с. Велимче вартістю 1,5 млн грн, створено дві групи, де сьогодні додатково може навчатися 35 дітей;
- облаштовано новостворену групу в ДНЗ с. Якушів на загальну суму 80 000 грн;
- встановлено 14 дитячих майданчиків на суму 509 766 грн.


У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері на 187 об’єктах – загалом 1970 металопластикових конструкцій на 3 567 110 грн;

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 39 школах
в учительських з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 108 шкільних дошок для 39 шкіл району.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 750 872 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури, сільські ради отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та Ратнівського району, інформаційні стенди.
Благодійний фонд «Патріоти Волині» всебічно підтримує діяльність церковних громад, передаючи пожертви на оновлення та ремонт храмів і будівництво нових. Протягом семи років матеріальну допомогу надано 40 храмам району на загальну суму 1 700 063 грн.
На ремонтні роботи закладів освіти, культури, медичних установ, благоустрій та газифікацію населених пунктів, освітлення вулиць з 2012-го по 2019 роки було виділено 3 703 808 грн.
Встановлено 25 зупинкових комплексів на 285 000 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ»
- медичні заклади району забезпечено велосипедами та скутерами, фельдшерськими сумками, халатами та медичним обладнанням на загальну суму 1 215 000 грн;
- відремонтовано операційний блок Ратнівської лікарні;
- придбано реанімаційний автомобіль для Ратнівської центральної районної лікарні вартістю 209 000 грн, для лікарні с. Велимче − «швидку» вартістю 127 000 грн, а також мікроавтобус вартістю 152 000 грн для Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який натомість передав автомобіль швидкої допомоги в розпорядження Межиситівського пункту швидкої допомоги.


На День Святого Миколая щороку 5200 дітей Ратнівського району отримують солодкі подарунки, на що було витрачено 1 248 000 грн.


На реалізацію освітніх програм, підтримку дитячого спорту, святкування Дня села, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 1 920 530 грн.

Упродовж 2012−2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям Ратнівського району матеріальну допомогу на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 1 299 000 грн.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.