Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території м. Ковель протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21-й округ 106 367 607 грн, із них на м. Ковель – 33 281 266 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- проведено реконструкцію приміщення ДНЗ № 14, виділено 1,9 млн грн, створено вісім груп, де сьогодні додатково може навчатися 220 дітей;
- проведено капремонт чотирьох груп у ДНЗ № 1, виділено 568 000 грн;
- встановлено 30 дитячих майданчиків на суму 928 114 грн;
- на День Святого Миколая щороку 7500 дітей міста отримують солодкі подарунки, на що було витрачено 2 200 000 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері на 37 об’єктах, а також нові вікна та вхідні металеві двері у понад 150 під’їздах житлових будинків Ковеля – загалом 1900 металопластикових конструкцій на суму 4 800 000 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 13 школах в учительських
з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 63 шкільні дошки для шкіл міста.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 606 910 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та міста, інформаційні стенди.
На поточні ремонти під’їздів житлових будинків, вуличне освітлення, придбання спецодягу та іншого устаткування для комунальних підприємств витрачено 690 000 грн.
Встановлено 18 зупинкових комплексів на суму 230 000 грн.
Спільно з владою м. Ковеля та Волинською облдержадміністрацією вдалося врегулювати ситуацію, яка склалася на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод».
На придбання топкового пристрою піролізного типу для утилізації відходів тваринного походження та ремонт обладнання фонд виділив підприємству 833 099 грн.
На оздоровлення дітей, які проживають на прилеглій до ветсанзаводу території, витрачено 202 500 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ»
- Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання забезпечено медичним обладнанням, меблями, побутовою технікою, фельдшерськими сумками та халатами на загальну суму 1 456 000 грн;
- для лікарні придбано реанімаційний автомобіль;
- проведено реконструкцію фасаду із заміною вікон Ковельської залізничної лікарні на суму 446 000 грн.


Упродовж 2012−2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям міста матеріальної допомоги на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 2 300 000 грн.
Фонд сприяє створенню комфортних умов для праці та відпочинку всіх ковельських залізничників. На придбання побутової техніки, меблів та іншого устаткування для різних підрозділів ковельської залізниці витрачено 758 000 грн.
Відреставровано й символ міста залізничників − легендарний паровоз Су-253-25.На реалізацію освітніх програм, святкування Дня міста, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 1 704 000 грн.
Популяризація здорового способу життя та фізичної культури – один із пріоритетних напрямків роботи фонду «Патріоти Волині». На підтримку дитячого спорту спрямовано 8 081 125 грн, зокрема:
- збудовано чотири сучасні спортивні майданчики із стадіонами зі штучного покриття біля ЗОШ №№ 1, 2, 7, 12, а також майданчик для паркуру, зал для східних єдиноборств, проведено реконструкцію спортивної зали Ковельської ДЮСШ ім. Євгена Кондратовича;
- закуплено штучну траву для будівництва стадіону на території Ковельського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «КОВЕЛЬ − ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО»
- у 2016 р. БФ «Патріоти Волині» подарував місту пам’ятник Борцям за волю України загальною вартістю 320 000 грн;
- у 2016 – 2017 рр. збудовано набережну з пляжною зоною.
Внесок БФ «Патріоти Волині» – 2 257 518 грн.
Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.