Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території Ковельського району протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21- й округ 106 367 607 грн, із них на Ковельський район – 22 319 635 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- облаштовано чотири новостворені групи в ДНЗ смт Голоби, смт Люблинець, с. Поворськ, с. Мощена на загальну суму 310 000 грн;
- встановлено 16 дитячих майданчиків на суму 588 304 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері у 245 об’єктах – загалом 2263 металопластикові конструкції на 3 942 269 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 52 школах
в учительських з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 130 шкільних дошок для 48 шкіл району.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 943 854 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури, сільські ради отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та Ковельського району, інформаційні стенди.

Благодійний фонд «Патріоти Волині» всебічно підтримує діяльність церковних громад, передаючи пожертви на оновлення та ремонт храмів і будівництво нових. Протягом семи років матеріальну допомогу надано 60 храмам району на загальну суму 2 299 000 грн.

На ремонтні роботи закладів освіти, культури, медичних установ, благоустрій та газифікацію населених пунктів, освітлення вулиць з 2012-го по 2019 роки було виділено 3 976 500 грн. Встановлено 45 зупинкових комплексів на 576 000 грн.


У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ»
- медичні заклади району забезпечено велосипедами та скутерами, фельдшерськими сумками, халатами та медичним обладнанням на загальну суму 1 300 000 грн;
- придбано реанімаційний автомобіль для Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

На День Святого Миколая щороку 4500 дітей Ковельського району отримують солодкі подарунки, на що було витрачено 1 080 000 грн.

На реалізацію освітніх програм, підтримку дитячого спорту, святкування Дня села, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 2 360 707 грн.

Упродовж 2012 – 2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям Ковельського району матеріальну допомогу на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 1 943 001 грн.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.