Захисні костюми від БФ "Патріоти Волині"

Третина інфікованих коронавірусом на Волині — медики. Саме вони перебувають на передовій війни з епідемією. Аби допомогти в цій боротьбі, народний депутат Степан Івахів та благодійний фонд "Патріоти Волині" продовжують забезпечувати волинські лікарні необхідними засобами захисту.

Благодійний фонд "Патріоти Волині" продовжує свою роботу в рамках боротьби з коронавірусом. Костюми – це те, чого найбільше нині не вистачає нашим лікарям, які, на жаль, перебувають у зоні найбільшого ризику. Саме задля захисту лікарів фонд продовжує свою роботу. Ми щиро вдячні за те, що роблять наші лікарі, за їхній героїзм, тому що сьогодні вони на передовій, – наголосив директор БФ "Патріоти Волині" Павло Самолюк.

Нову партію одноразових костюмів передали для обласних клінічної та інфекційної лікарень, а також для Луцького військового гарнізонного шпиталю.

Костюми, зазначають медики, вже перевірені, адже такими комбінезонами користувалися раніше. Вони призначені для персоналу, який перебуває у близькому контакті з інфікованими.

Цей костюм є зручним, повністю закритим. Основна його задача – щоб не було відкритих поверхонь тіла. Ці речі є вкрай необхідні, адже найкраще захищають лікарів. Заходить, наприклад, в реанімацію двоє лікарів, чотири медсестри і дві санітарки. То, відповідно, тільки одна зміна на 4 години одягає такі костюми, – розповів директор КП "Волинська обласна клінічна лікарня" Олександр Дудар.


Як і планували минулого тижня, ми передали першу партію багаторазових захисних костюмів для Ковельської, Старовижівської, Ратнівської та Шацької районних лікарень, – поділився Павло Самолюк.

Народний депутат від Волині Степан Івахів запевнив, що допомога лікарям буде продовжуватися. Адже сьогодні питання захисту медиків є пріоритетним.

Ми повинні просипатися і лягати спати, дякуючи нашим волинським медикам. Тому що в нас немає ні одного випадку (я впевнений, що і не буде), коли наші волинські медики відмовлялися виходити на свою роботу, – підкреслив народний депутат.

Джерело: 12 КАНАЛ

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.