Всі ми родом з дитинства

З нагоди Дня працівників дошкільної освіти в палаці учнівської молоді Ковеля відбулися загальноміські урочистості. Зі сцени звучали слова шани та подяки на адресу тих, кому довіряють надзвичайно відповідальну місію - виховувати дітей, плекати майбутнє нашого суспільства та держави.
"Всі ми родом з дитинства, - звернулась до присутніх помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька.


І у тому дитинстві все було чомусь яскравішим, ніж у нашому дорослому житті. А ще - у кожного з нас тоді була своя улюблена вихователька. Саме вона тимчасово замінювала нам маму: це та жінка, в якої теплі руки, ласкава посмішка і велике серце, повне щирої любові... Дякую вам за те, що ви є в наших дітей. Що ви щиро їх любите. Бо любити чужих дітей — це справжнє мистецтво, талант і покликання від бога...У Ковелі сьогодні функціонує 14 ДНЗ, які відвідують майже 3 тисячі дітей. Для розвитку матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти у співпраці з міською владою багато робить народний депутат України Степан Івахів. 4 роки тому саме за сприяння Степана Івахіва в мікрорайоні "Ковельсільмашу" відновив свою роботу ДНЗ №14, приміщення якого раніше використовувалося не за призначенням.

За кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток Ковеля, які надійшли до бюджету Ковеля за поданням народного депутата, тепломодернізували будівлі ДНЗ № 1, 4, 8 та 9, а в ДНЗ №5 "Сонечко" також і капітально відремонтували фасад дитсадка.Управління освіти та дошкільні навчальні заклади Ковеля багато років плідно співпрацюють і з благодійним фондом Степана Івахіва "Патріоти Волині". За кошти благодійників зроблено ремонти в групах, вдалося покращити матеріально-технічну та лікувальну базу ковельських дитсадків. Благодійний фонд Степана Івахіва традиційно допомагає і в організації професійного свята працівників дошкільних установ Ковеля. Цього року гарним подарунком для них став виступ народного аматорського чоловічого вокального ансамблю "Маневицька Сотня". Заключні акорди концерту публіка вітала оваціями.

Я - вчитель музики за професією, та ще й сама колись працювала в Маневичах у школі, - поділилася враженнями від концерту музичний керівник ДНЗ №10 Олена Потапчук.


Отримала сьогодні неймовірні емоції від виступу ансамблю "Маневицька сотня". Це саме та душевна народна пісня, яка має глибоке коріння і є візитівкою українців по всьому світу. Спасибі артистам і організаторам концерту за справжнє пісенне свято!

- Ми дуже задоволені, що нашу працю цінують, - доповнила колегу вихователька ДНЗ №11 Людмила Тимощук. - Таки не дарма працюємо: нас бачать, чують і поважають. Дуже дякуємо за душевний концерт та гарний настрій в день нашого професійного свята!

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.