У Шацьку відгуляли день селища

У день Шацька всі дороги вели в парк Шевченка: люди йшли послухати святковий концерт, поспілкуватися, взяти участь у конкурсах та вікторинах. Багато хто позував для фото в чисельних фотозонах свята.
Колаж;
Ми старалися для людей, - каже виконувач обов’язків селищного голови Людмила Цевух. - Хочеться, щоб якомога більше жителів Шацька та навколишніх сіл прийшли і подивилися на наше свято. Послухали пісень, виступи артистів. І просто — відпочили на природі разом із своїми родинами.

Незважаючи на прохолоду, настрій у всіх бадьорий та святковий. Віктор Степанович з друзями зручно вмостилися за святковим столом, проголошують тости за рідний Шацьк.
Інтерв'ю
Селище наше розвивається: дороги роблять, нові магазини відкриваються. Школу побудували, лікарню... Все розвивається на краще. Ми гордимося своїм Шацьком! - діляться думками чоловіки.

Та найбільше емоцій на святі — у дітей. Вони залюбки виступають на сцені, розважаються поблизу сцени та у сквері біля фонтану.
Наше селище — веселе та мальовниче! На святі багато всього відбувається, нам тут цікаво, - зізнається школярка Софія Полінкевич. - Тут живуть дуже емоційні і круті люди! Вони надихають створювати щось своє, неповторне. Я дуже рада, що я тут народилася і живу, - не без гордості доповнює подругу Соломія Сахарук.

Школярки
В гості на свято до шачан приїхали делегації з сусідніх громад Волині. Зі сцени звучали слова вітань від колег, пісенні дарунки артистів. Від Старовижівської громади, наприклад, виступив лауреат проекту “Голос. Діти” Ярослав Карпук. Було про що поговорити поговорити між собою і керівникам волинських ОТГ.
Вітають гості
Ярослав Карпук
Ми в Голобах одними з перших пішли по шляху децентралізації і створили об’єднану громаду, - розповів Голобський селищний голова Сергій Гарбарук. - Я радий, що в багатьох питаннях вони з нами консультуються, вивчають наш досвід. Чим можемо — допомагаємо. На такому святі я вперше і радий, що нас запросили. Приємно вражений масштабом свята та його організацією...

Справжній ажіотаж викликала святкова лотерея. Призи від селищної ради благодійників розігрували понад годину. Багатодітній родині Мадрімових поталанило виграти суперприз — холодильник від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".
Подарунки від Патріотів Волині
Подарунки від Патріотів Волині
Молодці хлопці, що витягнули щасливий квиток, - не стримував емоцій глава сімейства Ілля Миколайович, звертаючись до старших синів Єлисея та Миколи. - Така техніка в господарстві завжди знадобиться. Дуже гарний настрій! Спасибі за такі подарунки...

Вітання від Степана Івахіва шацькій громаді зі сцени передали помічники народного депутата — Наталія Маленицька та Володимир Бащук.
За поданням Степана Івахіва грамотою ВР України нагородили заступника селищного голови Віталія Яльницького.
Віталій Яльницький
А хедлайнером святкового концерту був чоловічий вокальний квартет “Гетьман”. Столичні артисти виступили на день Шацька на запрошення народного депутата.
Квартет Гетьман
Біля сцени
Фінальні акорди свята стихли під вечір і залишили по собі приємні емоції та спогади .
Вечірній Шацьк

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.