У Ковелі відбувся патріотичний квест

10 молодіжних та стільки ж сімейних команд вийшли на старт пізнавально-розважального квесту "Моє місто - частинка України" у Ковелі.
Мета такого квесту - поглибити знання ковельчан з історії свого міста, популяризація здорового способу життя та активного відпочинку в колі родини та друзів, - зауважив директор благодійного фонду "Патріоти Волині" Павло Самолюк.

Павло Самолюк
Кожній з команд організатори запропонували пройти 16 станцій. Більшість локацій розмістили в центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Команди долали смугу перешкод, грали в дартс та їли на швидкість солдатський куліш. Відповідали на питання тематичних вікторин. Пробували себе в спортивних єдиноборствах та фотосесіях. Аби набрати якомога більше балів, учасникам потрібні були не лише фізичні кондиції, а й кмітливість та ерудиція.
Сім'я
Кращі молодіжні команди отримали грошові премії від благодійного фонду "Патріоти Волині" (від тисячі гривень за третє місце – до 3 тисяч гривень за перемогу).
За підсумками квесту 1-е місце посіла команда MarshMallow.
команда MarshMallow
Ми дуже старалися і раді, що виграли. Це була реально позитивна і класна подія в нашому місті, - поділилися емоціями школярі після нагородження.

Всі учасники квесту серед молодіжних команд також отримали від благодійників сертифікати на солодкий полуденок в одному з популярних міських кафе.
А от призерам серед сімейних команд організатори вручили електросушарку для фруктів та пилосос. А головний приз — мікрохвильова піч дісталася родині залізничника Олександра Третяка з команди "Смайлик". Ця ж команда отримала і спеціальний приз — 1000 гривень за названу найбільшу кількість проектів, втілених у Ковелі народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом "Патріоти Волині".
Колаж
Kontur Team
Гарним додатком до призів став позитивний настрій та заряд бадьорості, які отримали діти та дорослі протягом трьох годин патріотичного квесту.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.