Привітали ковельських машинобудівників

Напередодні Дня машинобудівника директор фонду "Патріоти Волині" Павло Самолюк побував в цехах ВО "Ковельсільмаш" та привітав працівників підприємства з професійним святом. За поданням адміністрації "Ковельсільмашу" почесними грамотами народного депутата України Степана Івахіва та грошовими преміями благодійного фонду "Патріоти Волині" нагороджено: тракториста транспортного цеху Степана Заболоцького, електрогазозварника Сергія Півоварчука, зварника цеху сільгоспмашин Івана Самусіка, нагрівальника металу ковальсько-пресового цеху Ольгу Селезнюк, майстра цеху ланцюгів Олександра Вознюка, інженер-технолога Людмилу Дранчак та шліфувальника інструментального цеху Лідію Руднюк.
Павло самолюк
На фото: під час урочистостей в інструментальному цеху;
"Ми добре знаємо, що "Ковельсільмаш" вміє тримати марку якості", - звернувся до машинобудівників Павло Самолюк. - "Бажаю, щоб з вами завжди були оптимізм та впевненість у своїх силах. А ваше підприємство і надалі було конкурентним та сприяло економічному зростанню нашого краю та України!"

Абсолютна більшість робітників та інженерно-технічних працівників "Ковельсільмашу" віддали підприємству 30 і більше років свого життя.
Щороку наш депутат Степан Петрович Івахів вітає колектив заводу з професійним святом — і люди це цінують", - розповів головний механік заводу Василь Денисюк. - "Ковельсільмаш нині переживає нелегкі часи. Однак, кожен з нас на своєму робочому місці трудиться на благо підприємства і вірить у його завтрашній день...

Для довідки: Колектив ТзОВ "ВО Ковельсільмаш" та благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині" поєднують багато років співпраці. В свій час на прохання народного депутата, в рамках ініційованої ним та Ігорем Єремеєвим акції “Збережи життя солдату”, ковельські машинобудівники виготовляли захисні екрани для військової бронетехніки 14 окремої механізованої бригади. Ця техніка потім добре себе зарекомендувала в бойових умовах АТО. В мікрорайоні "Сільмаш" за сприяння Степана Івахіва відновив роботу ДНЗ №14, який нині є одним з кращих в області. Благодійний фонд "Патріоти Волині" неодноразово допомагав сільмашівцям вирішувати побутові проблеми на виробництві. Зокрема, за кошти фонду для потреб заводу закуплено спецодяг та побутову техніку, в цехах підприємства з'явились кулери, а в їдальні — новий посуд.

Віталій Цьомах
На фото: ветеран виробництва Віталій Цьомах;

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.