Поважний ювілей ковельської газети

4 жовтня 1939 року вийшов з друку перший номер газети "Вісті Ковельщини". З нагоди 80-літнього ювілею часопису до читального залу районної бібліотеки завітали друзі та шанувальники популярного видання. Багато теплих слів на адресу редактора газети, заслуженого журналіста України Миколи Вельми та колективу редакції прозвучало з вуст представників влади, дописувачів та читачів газети, громадських активістів.


З вітальним словом до журналістів та працівників редакції газети звернувся і директор благодійного фонду "Патріоти Волині" Павло Самолюк:
- Завдяки газеті ми знаємо, як твориться історія. "Вісті Ковельщини" завжди були і є тим виданням, яке максимально оперативно та об’єктивно висвітлює події на Ковельщині. Вас можна назвати справді народною газетою: по роботі мені часто доводиться бувати в селах, і я бачу, що люди з цікавістю читають газету. Від імені народного депутата України Степана Івахіва я щиро вітаю Вас з таким поважним ювілеєм і дякую за тісну і порядну співпрацю, яка вже багато років триває між нашим благодійним фондом та редакцією газети. Бажаю Вам багатолітньої плідної праці, цікавих тем та глибокої поваги від читачів газети!


А подарунком до дня народження газети від благодійного фонду "Патріоти Волині" був кавовий апарат та сервіз, які додадуть домашнього затишку в редакції "Вістей Ковельщини" і допоможуть журналістам уникати енергетичного спаду та завжди бути в тонусі.
В непросту для місцевої преси епоху журналісти "Вістей Ковельщини" не втратили читацьку аудиторію: газета і до сьогодні є наймасовішою на Волині у своєму форматі. Виходить вона раз на тиждень, на 16-ти сторінках.
В редакції ковельської "районки" сміливо експериментують не лише з форматом, а й з формою.

Взагалі в журналістиці, як і в музиці, щодня треба творити, удосконалюватись, - зауважив редактор газети Микола Вельма. - А коли людина росте професійно, тоді вона й буде робити якісний інформаційний продукт. Сьогодні стільки людей нас прийшло привітати з ювілеєм! Я вкотре переконався, що газета людям потрібна. 80 років в космічному вимірі - цифра невелика. Але для людського життя - це багато. І ми — журналісти, увесь редакційний колектив, будемо все робити, щоб наша газета жила і була бажаним гостем в домівках ковельчан та жителів району.


Святкового настрою учасникам зібрання в читальному залі районної бібліотеки додали і виступи аматорів сцени.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.