Подарунки до Дня знань

Перший дзвоник пролунав для 117-ти учнів загальноосвітньої школи села Уховецьк Ковельського району. З нового навчального року учнівський колектив тут поповнили й старшокласники з сусіднього села Черемошне. А 16 найменших хлопчиків та дівчаток сьогодні вперше переступили шкільний поріг.Серед першокласників - 8 хлопчиків і стільки ж дівчаток, - каже вчителька початкових класів Оксана Гнатюк. - Всі вони знайомі, бо раніше відвідували наш сільський дитсадок. А, коли дітки вперше зайшли в клас "Нової української школи" — вони не знали, куди дивитися: все тут таке нове і яскраве! Наше ж завдання - створити для них освітній простір, де б вони почувалися, як вдома ...Аби навчання учнів було комфортним, багато зусиль доклали батьки та вчителі, адміністрація школи та Колодяжненської ОТГ. За сприяння народного депутата України Степана Івахіва в школі повністю замінено всі вікна та двері на сучасні енергоощадні конструкції: на це використали 894 тисячі гривень цільової субвенції на соціально-економічний розвиток.

Повністю замінено вікна на 1-му поверсі, в шкільній майстерні та у котельні, - розповіла директорка навчального закладу Олена Алексійчук. - Крім того, 12 дверей замінили на другому поверсі школи - це дасть змогу втримати тепло всередині приміщення. В спортзалі двері замінили... Ми вдячні за таку підтримку, вона нам дуже потрібна. Ми все літо готувалися до сьогоднішнього дня. І ця праця була натхненною, бо ми це робимо для своїх дітей...


У день знань від благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині” школа в селі Уховецьк отримала ще дві сучасні дошки: ними тепер оснащені всі основні класи навчального закладу.


З 2012 року, відколи наш фонд почав працювати над покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів, лише одиниці шкіл в окрузі мали сучасні дошки у класах та кабінетах, - пригадує директор благодійного фонду "Патріоти Волині" Павло Самолюк. - Сьогодні я з приємністю можу сказати, що за ці роки нам вдалося замінити 450 шкільних дошок в 150-ти школах округу. І ми таку роботу продовжуємо...

У День знань представники благодійного фонду "Патріоти Волині" також передали сучасні дошки для шкіл села Доротище Ковельського району, Секунь, Буцинь - Старовижівського та Жиричі - Ратнівського районів виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва.


Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.