Новини

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.


Волинські лікарні отримали апарати ШВЛ світового рівня від народного депутата Степана Івахіва

Обладнання - як у найкращих клініках Ізраїля. Завдяки народному депутату Степану Івахіву у волинських лікарнях з’явилися нові сучасні апарати ШВЛ для лікування пацієнтів, що мають ускладнення від коронавірусу. Саме цих апаратів найбільше потребують лікарні під час пандемії...Захисні костюми від БФ "Патріоти Волині"

Третина інфікованих коронавірусом на Волині - медики. Саме вони перебувають на передовій війни з епідемією. Аби допомогти в цій боротьбі, народний депутат Степан Івахів та благодійний фонд "Патріоти Волині" продовжують забезпечувати волинські лікарні необхідними засобами захисту.


Сьогодні медики знаходяться на передовій і їм потрібна допомога

Районні лікарні Ковельщини, Ратнівщини, Старовижівщини та Шацього району отримали захисні костюми та щитки для обличчя від свого народного депутата. Медики наголошують, що на сьогодні це найбільш необхідний та дефіцитний засіб захисту для лікарів та медичного персоналу.


170 пульсоксиметрів для волинських лікарнень

Благодійний фонд "Патріоти Волині" передав для районних та місцевих лікарень пульсоксиметри. Ці прилади вимірюють рівень кисню в крові. Їх показники можуть оперативно попередити про проблеми з дихальними шляхами, що в час пандемії - дуже важливо.


Степан Івахів передав обласній інфекційній лікарні гематологічний аналізатор

Апарат японського виробництва вартістю понад півмільйона гривень придбав благодійний фонд "Патріоти Волині" в рамках програми підтримки медичних закладів області в період пандемії.


Для захисту медиків

Ще 140 літрів дезінфікуючих засобів закупили за кошти благодійного фонду "Патріоти Волині" та доправили до районних лікарень виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва.


Антисептики для ковельських медиків

80 літрів дезінфікуюючих засобів для рук, які закупив благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині", сьогодні передали для потреб Ковельського МТМО.


Волинські лікарні отримали допомогу для боротьби з коронавірусом

Усі районні лікарні виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги для боротьби з поширенням коронавірусу. Для потреб медиків закупили дефіцитні нині захисні маски та рукавички.Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.