Новини

Степан Івахів передав обласній інфекційній лікарні гематологічний аналізатор

Апарат японського виробництва вартістю понад півмільйона гривень придбав благодійний фонд "Патріоти Волині" в рамках програми підтримки медичних закладів області в період пандемії.


Для захисту медиків

Ще 140 літрів дезінфікуючих засобів закупили за кошти благодійного фонду "Патріоти Волині" та доправили до районних лікарень виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва.


Антисептики для ковельських медиків

80 літрів дезінфікуюючих засобів для рук, які закупив благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині", сьогодні передали для потреб Ковельського МТМО.


Волинські лікарні отримали допомогу для боротьби з коронавірусом

Усі районні лікарні виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги для боротьби з поширенням коронавірусу. Для потреб медиків закупили дефіцитні нині захисні маски та рукавички.


В селі Грабове відкрили оновлений ФАП

Нове приміщення ФАПу обладнали поряд із клубом та магазином, у центрі села. На його ремонт витратили майже 100 тисяч гривень. В основному - це бюджетні кошти громади, а також спонсорська допомога.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Новорічні "Веселі старти" юних ковельчан

Понад сотню вихованців комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича зібрали новорічні "Веселі старти". Змагання традиційно відбулися під патронатом благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині"

Масові заходи та професійні свята


Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.


З Днем залізничника!

4 листопада своє професійне свято відзначили працівники залізничного транспорту України: саме в цей день у 1861-му році, ще за часів Австро-Угорської імперії, до Львова прибув перший потяг. А уже за якихось 12 років по тому залізницею можна було дістатися і до Ковеля...