Найбільше на Волині штучне футбольне поле відкрили у Ковелі


Найбільше на Волині футбольне поле зі штучним покриттям відкрили у Ковелі. Його розміри 100 на 66 метрів, а штучний трав’яний газон має висоту 60 мм. На території міського центру “Спорт для всіх” об’єкт збудували за кошти благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині” у співпраці з міською владою.
Це - найбільший і найдорожчий стадіон, який ми збудували у Ковелі, а їх тепер є п’ять, - розповіла помічник народного депутата Наталія Маленицька. - Штучна трава для такого футбольного поля коштує 2,5 млн. гривень, які Степан Івахів вклав зі свого благодійного фонду “Патріоти Волині” - це особисті кошти депутата, не державні... Будівництво було довгим, але сьогодні воно успішно завершилось. Хочу подякувати всім, хто допоміг нам здійснити цей проект, а юним футболістам побажати здоров’я і нових перемог!


Нове футбольне поле остаточно перевтілило депресивний в минулому спортивний об’єкт - фізкультурно-оздоровчий комплекс в мікрорайоні “Сільмашу” в осередок розвитку дитячого футболу. Сьогодні під егідою футбольного центру “Ковель-Волинь” тут займаються понад 400-ста дітей. За словами директора міського центру “Спорт для всіх” Романа Лиса, він давно хотів зробити такий футбольний центр у своєму рідному місті:Я багато бував за кордоном і бачив, як такі об’єкти там функціонують. І завжди мріяв створити щось подібне у Ковелі. А сьогодні наша мрія збулась! Ми раді, що нас підтримав і нам допоміг народний депутат України Степан Івахів. Новий стадіон забезпечить можливість дітям займатися футболом круглий рік. Бо натуральні поля, які ми маємо в центрі, практично по півроку “простоюють”, а нам всі ці роки доводилося працювати в залах, шукати місце для занять - це впливає на якість підготовки юних футболістів. Для нас це дуже серйозний подарунок!


Загалом благодійним фондом “Патріоти Волині” у Ковелі чимало зроблено для зміцнення спортивної бази. Окрім будівництва міні-стадіонів у школах №№ 1, 2, 7 та 12 також проведено капітальний ремонт спортивного залу комплексної ДЮСШ імені Є. Кондратовича та залу для силових єдиноборств по вулиці Заводській. За кошти благодійного фонду Степана Івахіва закуплено столи для гри у настільний теніс та нова техніка для ковельської школи мотокросу. Фонд “Патріоти Волині” є спонсором багатьох змагань, що проходять у місті. На відкритті нового стадіону помічник Степана Івахіва Наталія Маленицька вручила футбольним командам м’ячі та ігрову форму. А у святкову лотерею можна було виграти солодощі, спортивний інвентар та сумку футболіста від благодійного фонду “Патріоти Волині”.
Юних вихованців футбольного центру “Ковель-Волинь” привітав Ковельський міський голова Олег Кіндер. Новий газон випробували команди - учасниці футбольного турніру, який з нагоди відкриття організував для дітей міський центр “Спорт для всіх”.Дуже сподобалося грати на цьому полі, - поділились враженнями гравці дитячої команди ФК “Ковель” Олександр Петрук та Захар Рижко. - У нас класна команда, і ми розраховуємо на перемогу!


Радісні емоції випромінювали і батьки юних футболістів.Я дуже задоволена, що привела в цей центр свого сина - тут така класна атмосфера! Не хочу більше ніякого іншого футбольного клубу, тут просто — супер!, - розповіла ковельчанка Тетяна Голубовська.


Інфраструктура міського центру “Спорт для всіх” та нове футбольне поле вразило і гостей з інших міст,які прибули на турнір.Нам дуже приємно приїхати до вас в гості, показати своїх дітей і позмагатися з вашими командами, - зауважив житель міста Стрий Львівської області Тарас Андріїв. - Поля у вас дуже хороші. У вас є чому повчитися, як створювати таку інфраструктуру для розвитку дитячого футболу...


У тому, що повноформатне футбольне поле зі штучним покриттям дасть новий імпульс для розвитку дитячого футболу переконані і тренери міського центру “Спорт для всіх”.Наш колектив щасливий, що нам все вдалося. Дуже великий об’єм роботи був виконаний. Дякуємо всім, хто нам допоміг, - поділився враженнями тренер ФЦ “Ковель-Волинь” і ветеран ковельського футболу Віктор Романчук. - Ми це робимо для дітей, яких вчимо не тільки грати в футбол, а й щоденно трудитися. Бо саме праця — запорука успіху в усьому!
Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.