На озері Ухо облаштують рекреаційну зону

На березі озера Ухо в Ковельському районі облаштують рекреаційну зону. В останні роки пляж, де влітку купаються відпочивальники, замулився та заріс очеретом. За розчистку озера місцеві навіть збирали підписи.

- Я теж підписався, - розповів житель села Будище Іван, якого ми зустріли на березі. - Пам’ятаю, як було в моєму дитинстві: заходиш в озеро — ні мулу, ні очерету, водичка прозора...

І в сусідньому Уховецьку натрапити екологічних активістів дуже просто: уже в першому ж дворі за розчистку озера висловились всі, з ким ми спілкувалися:
- Це треба і для нас, дорослих, і для дітей, - каже жителька села Уховецьк Зоя Барчук. - Люди приїздять на наше озеро звідусіль, бо воно мальовниче, гарна природа навколо...

- В нас дуже багато людей відпочиває - і з Ковеля, і звідусіль, - підтримала розмову завідувачка сільського клубу Світлана Кухта. - Але, так сталося, що озеро заросло, замулилось. Думаю, що не лише наші люди, а й всі хочуть, щоб водойму почистили та окультурити, І надалі там можна було гарно відпочити

До думки людей прислухались у сільській раді. Так на березі озера з’явились драглайн та вантажівки, якими вивозять мул та інші відходи з водойми.
- Нелегка тут робота: земля важка, там, де ми вивозимо мул, машина сідає та буксує, - розповів водій ТОВ “Ідея” Володимир Петровець. - Вчора кожна машина зробила по 30 рейсів. Загалом - 60 рейсів за день. Люди задоволені, що ми пляж робимо для дітей...

Ініціативу місцевої громади підтримав і благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”, забезпечивши пальне для роботи техніки. Його директор Павло Самолюк зауважив, що за останніх кілька років благодійний фонд народного депутата долучився до облаштування більше 10-ти рекреаційних зон на території 21-го виборчого округу, інтереси якого в парламенті представляє Степан Івахів.
- Таким чином ми показуємо, що завдяки спільним зусиллям місцевої влади, громад та нашого фонду можна створити комфортні умови для відпочинку людей, - зауважив Павло Самолюк.

Роботи з розчистки озера оплачують з бюджету Колодяжненської ОТГ: на це вже виділили майже 30 тисяч гривень.
- Нам приємно, що відгукнулася і громада, і влада різних рівнів - це і місцеве самоврядування, і наш народний депутат Степан Івахів, який нам допомагає матеріально, підтримує в різних ситуаціях, - розповів Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик. А роботи, які ведуться на березі озера, слугуватимуть для блага жителів нашої громади

В планах також окультурити берег озера: завезти піску, облаштувати роздягальні та місця відпочинку. В Колодяжненській ОТГ переконані, що рекреаційна зона на березі Ухо привабить і нових відпочивальників у спортивно-оздоровчий табір “Оберіг” - ним віднедавна також відає сільська рада.


Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.