Фонд "Патріоти Волині" передав волинським медикам кисневі концентратори

У вирішенні цієї задачі активну участь беруть благодійники. Фонд "Патріоти Волині" від початку карантину на постійному зв’язку з лікарями. Цього разу благодійники придбали для Волинської обласної клінічної лікарні два кисневі концентратори, - пише 12 канал.

Зараз основним напрямком роботи народного депутата України Степана Івахіва та благодійного фонду "Патріоти Волині" залишається придбання життєво необхідного обладнання. Тому на прохання лікарів сьогодні благодійний фонд передає два потужні кисневі концентратори, – зауважив директор БФ "Патріоти Волині" Павло Самолюк

Очільник медзакладу Олександр Дудар каже: ці концентратори – на вагу золота для лікарні. Адже вони необхідні не лише під час боротьби з коронавірусом, а й рятуватимуть життя пацієнтів, хворих на пневмонію та інші пульмонологічні чи серцеві патології.

Прилади об’ємом десять літрів, тобто за хвилину даний прилад може продукувати до 10 літрів кисню. Таких приладів не так багато є в області, тому ми завжди раді таким благодійним допомогам. Це прилади, які будуть використовуватися цілий рік, – зазначив Олександр Дудар


Директор благодійного фонду "Патріоти Волині" зауважує, що народний депутат Степан Івахів і надалі буде моніторити потреби, допомагати волинським медзакладам та їх працівникам. На черзі – допомога районним лікарням.

Джерело: ВолиньPost

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.