Для захисту медиків

Ще 140 літрів дезінфікуючих засобів закупили за кошти благодійного фонду “Патріоти Волині” та доправили до районних лікарень виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва. У Старій Вижівці, Ратному та Шацьку антисептики розподілили і для медичних закладів первинної медицини.

Дуже потрібна і своєчасна допомога, так як особливого запасу засобів індивідуального захисту для медперсоналу ми не маємо, - зауважила головний лікар Старовижівського центру ПМД Наталія Капітула. - Ще раніше ми вже отримали від БФ “Патріоти Волині” захисні маски та рукавички. Щиро дякуємо за таку підтримку медиків в цей складний час. І сподіваємось на подальшу співпрацю...


Ми є свого роду першою лінією оборони проти коронавірусу, - каже тимчасова виконувачка обов’язків директора КНП “Ратнівський центр ПМД” Людмила Терещук. - Тому така допомога на часі: маски, рукавички, дезінфікуючі засоби вкрай потрібні. Це дозволить нам захистити медиків, а також убезпечити їх, коли на прийом прийдуть пацієнти без таких засобів захисту

Ратнівська центральна районна лікарня є одним із семи опорних медичних закладів області. Медзаклад нині перебуває на карантині. Медики зазначають: в умовах загрози пандемії коронавірусу люди стали більш уважними до власного здоров’я.

Інформація, яка зараз активно розповсюджується в ЗМІ, вочевидь, дисциплінує людей, - розповів завідувач інфекційного відділення Ратнівської ЦРЛ Микола Бегаль. - Не треба відвідувати лікарню без поважних на те причин. Особливо важливо, щоб менше виходили з дому літні люди, бо вони найбільш вразливі до цієї інфекції. Що стосується отриманої нами допомоги від народного депутата Степана Івахіва та його благодійного фонду, то їм треба тільки подякувати. Бо ситуацію із захисними масками та засобами для дезінфекції всі ми знаємо : наразі, або вони в дефіциті, або їх просто немає. А нам треба захистити медичних працівників вже з перших днів протидії коронавірусу

Подякував благодійникам і медичний директор Шацької районної лікарні Роман Вензловський. Він також повідомив, що днями медичний заклад отримав і перші 100 експрес-тестів на виявлення COVID-19.
Загалом для потреб медичних закладів виборчого округу народного депутата Степана Івахіва за кошти благодійного фонду “Патріоти Волині” вже закуплено 25 тисяч захисних масок, 20 тисяч оглядових рукавичок та 220 літрів антисептиків.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.