Депутатська зарплата - на потреби виборців

Запит суспільства на зміну статусу народного депутата з "небожителя" на представника народу сьогодні є потужним, як ніколи. Тому навіть простий факт нарахування першої повноцінної зарплати депутатам Верховної Ради дев'ятого скликання суттєво пожвавив суспільну дискусію про те, як дорого нам обходяться народні обранці? Активно обговорюється: скільки повинен отримувати депутат? Які мати пільги та доплати? Зрештою, куди витрачати зароблене?
Для народного депутата України Степана Івахіва такі питання давно зняті з порядку денного. Ще з початку своєї першої депутатської каденції у 2012 році він відмовився від депутатських пільг, а свою заробітну платню у Верховній Раді перераховував на потреби виборців свого мажоритарного округу. Так само Степан Івахів робитиме і у Верховній Раді дев’ятого скликання. Саме тому, вже отримані у серпні-вересні депутатські гроші — а це 76 тисяч 407 гривень (41 518 грн. - власне заробітна плата і 34 889 грн. — кошти на виконання депутатських повноважень) Степан Івахів переказав у благодійний фонд "Патріоти Волині" для фінансування конкретних соціальних проектів. А саме:
1) Облаштування рекреаційних зон в селах Уховецьк та Смолярі;

Облаштування рекреаційної зони
Облаштування рекреаційної зони
2) Придбано шкільні дошки для загальноосвітніх навчальних закладів в селах Доротище, Уховецьк, Жиричі, Буцинь та Секунь;

Шкільні дошки
3) Придбано силовий тренажер для комплексної ДЮСШ імені Є. Кондратовича м. Ковеля;

Силовий тренажер для комплексної ДЮСШ
4) Виготовлено дитячі міні-майданчики, які встановлять в селах Городище та Сукачі

дитячі міні-майданчики
Усі ці проекти попередньо були узгоджені з громадами згаданих населених пунктів виборчого округу народного депутата.

Масові заходи та професійні свята


Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.


З Днем залізничника!

4 листопада своє професійне свято відзначили працівники залізничного транспорту України: саме в цей день у 1861-му році, ще за часів Австро-Угорської імперії, до Львова прибув перший потяг. А уже за якихось 12 років по тому залізницею можна було дістатися і до Ковеля...