Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”: їх отримав кожен вихованець усіх 14-ти ДНЗ Ковеля, а також учні початкових класів міських шкіл.
У ковельській школі №9 новорічні ранки провели для кожного класу початкової ланки окремо. Спочатку разом із Дідом Морозом та Снігуронькою біля ялинки зібралися першокласники.

Цього навчального року ми набрали вже два перших класи, - розповіла заступник директора з освітньої роботи Марія Буднік. - На новорічний ранок запросили й батьків, адже діткам важливо, щоб вони були поряд

Хлопчики та дівчатка у новорічних костюмах залюбки фотографуються біля ялинки разом з рідними.
Добре, що новорічні ранки відбуваються в присутності батьків, - каже молода мама Майя Коцурська. - Бо дитина, коли вперше виходить на публіку, зазвичай, шукає в залі батьків. Це для неї неабияка підтримка

На новорічне свято до першокласниці Софії Кошіль прийшли її старша сестра Аня, яка навчається в коледжі, та мама Галина.

Софійка з нетерпінням чекала на це свято. Сама взялася вчити вірша, щоб отримати подарунок, - розповіла Галина Кошіль. - В такому віці дітки безпосередні, вони все сприймають серйозно. Навіть Діда Мороза, яким на цьому святі був старший братик Софії

Яскраві костюми. Цікаві ігри, конкурси та розваги біля ялинки. Новорічний ранок у школі №9 відбувся в спортивній залі, ремонт якої зробили батьки учнів у співпраці з благодійним фондом “Патріоти Волині”.

Капітальний ремонт завершили на літніх канікулах, - зауважив директор школи Сергій Бідненко. - Благодійний фонд Степана Івахіва виділив кошти на матеріали, а всі необхідні ремонтні роботи організували батьки наших учнів. До того ж, завдяки благодійному фонду “Патріоти Волині” ми в школі повністю замінили старі вікна на енергоощадні. У своїй подальшій роботі робимо акцент на розвиток технічних напрямків: інженерії, фізики. Долучаємось до різноманітних, в тому числі й міжнародних освітніх програм. Зокрема, завершуємо українсько-польський навчальний проект в рамках майбутньої діяльності Центру Діалогу Культур.

Дітей та батьків з новорічними святами привітав директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Павло Самолюк:

Дуже приємно побувати на такому святі, спостерігати за емоціями дітей. Найщиріші вітання всім від народного депутата України Степана Івахіва. Дітям бажаю веселих свят та багато подарунків! Батькам — благополуччя в родинах і міцного здоров’я! Я дякую всім за активність: цей відремонтований спортзал — приклад того, як спільно можна робити добрі справи. Працюватимемо так і надалі

У фіналі новорічного свята кожен із першокласників отримав солодкі подарунки з емблемою благодійного фонду “Патріоти Волині” з рук Діда Мороза та Снігуроньки.

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.