Антисептики для ковельських медиків

В умовах коронавірусу Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує частіше мити руки та користуватися антисептиком. Але в Україні останній засіб — товар, який уже встиг стати дефіцитом. Навіть для лікарень, де антисептики надійно закріпилися в переліку найнеобхідніших засобів для самозахисту медиків на передньому фронті боротьби з коронавірусом. 80 літрів дезінфікуюючих засобів для рук, які закупив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”, сьогодні передали для потреб Ковельського МТМО.

Це розширить наші можливості в плані безпеки та індивідуального захисту медичних працівників, - зауважила виконувачка обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО Людмила Івахнюк. - Благодійний фонд народного депутата Степана Івахіва першим відгукнувся на наші потреби у цей складний час. Раніше ми вже отримали від благодійників захисні маски та оглядові рукавички. Щиро дякуємо за надану допомогу. І сподіваємось на подальшу співпрацю...

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.