21000 новорічних подарунків

День святого Миколая... Новий рік... Різдво... Улюблена пора дітей. Коли, при бажанні, можна почути, як скриплять полози невидимих санчат Діда Мороза. Коли кожного з нас не полишає передчуття казки, а мрії уже не здаються такими нездійсненними... А які ж свята без улюблених цукерок, печива чи шоколаду? Традиційно у різдвяно-новорічні дні благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині” роздає дітям подарунки. Цього року солодощі з добре впізнаваною емблемою фонду отримає 21 тисяча юних волинян...
Новорічні подарунки

Масові заходи та професійні свята

Українські зірки вітають медиків Волині з професійним святом

Благодійний фонд "Патріоти Волині" зібрав для медиків Волині найщиріші привітання від знаменитостей - Павла Зіброва, Тоні Матвієнко, Аркадія Войтюка, Віктора Павліка, гурту "Лісапетний батальйон" та Степана Гіги.Щасливого Різдва та Нового року!

Різдвяно-новорічна святкова феєрія у ковельських школах та дитсадках стартувала від дня святого Миколая і триває до сьогодні. Присмак зимових свят дітям підсолодили і новорічні подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині".


Депутатські відзнаки для сільського старости

З нагоди Дня місцевого самоврядування іменним годинником та Почесною грамотою народного депутата України Степана Івахіва нагородили старосту сіл Седлище, Борзова та Черемшанка Миколу Ваврищука.