Звіт про діяльність благодійного фонду "Патріоти Волині" на території Шацького району протягом 2012-2019 років

Благодійний фонд «Патріоти Волині» й далі реалізовує всі свої розпочаті проекти. Пріоритетними напрямками роботи є підтримка місцевих громад, розвитку духовності та православ’я, дитячого та професійного спорту, постійна допомога закладам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

За сім років фонд «Патріоти Волині» спрямував на 21-й округ 106 367 607 грн, із них на Шацький район – 11 651 580 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ»
- встановлено 7 дитячих майданчиків на суму 349 883 грн;
- на День Святого Миколая щороку 1427 дітей Шацького району отримують солодкі подарунки, на що було витрачено 350 000 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в закладах освіти, культури та охорони здоров’я встановлено сучасні енергоощадні вікна та двері на 83 об’єктах − загалом 1292 металопластикові конструкції на 2 457 289 грн.

У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЗАТИШНА УЧИТЕЛЬСЬКА» у 17 школах
в учительських з’явилися холодильники, мікрохвильові печі, електрочайники.
Придбано 51 шкільну дошку для 17 шкіл району.
Загалом на придбання меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, звукового обладнання, комп’ютерної техніки та іншого устаткування для закладів освіти, культури, медичних установ «Патріоти Волині» виділили 3 295 707 грн. Окрім того, усі заклади освіти та культури, сільські ради отримали державну символіку: прапори України та Волині, герби України, Волині та Шацького району, інформаційні стенди.

Благодійний фонд «Патріоти Волині» всебічно підтримує діяльність церковних громад, передаючи пожертви на оновлення та ремонт храмів і будівництво нових. Протягом семи років матеріальну допомогу надано 20 храмам району на загальну суму 1 180 000 грн.
На ремонтні роботи закладів освіти, культури, медичних установ, благоустрій та газифікацію населених пунктів, освітлення вулиць з 2012-го по 2019 роки було виділено 960 803 грн. Встановлено 9 зупинкових комплексів на 154 183 грн.
У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ЯКІСНА МЕДИЦИНА КОЖНОМУ» медичні заклади району забезпечено велосипедами та скутерами, фельдшерськими сумками, халатами та медичним обладнанням на загальну суму 750 000 грн.

На реалізацію освітніх програм, підтримку дитячого спорту, святкування Дня села, урочистих подій і надання фінансової допомоги на організацію масових заходів виділено 1 500 710 грн.Упродовж 2012–2019 рр. фонд «Патріоти Волині» надавав жителям Шацького району матеріальну допомогу на лікування, реабілітацію, придбання медичного обладнання, ліків, ліквідацію наслідків пожеж на загальну суму 653 005 грн.

Масові заходи та професійні свята

З Днем залізничника!

4 листопада своє професійне свято відзначили працівники залізничного транспорту України: саме в цей день у 1861-му році, ще за часів Австро-Угорської імперії, до Львова прибув перший потяг. А уже за якихось 12 років по тому залізницею можна було дістатися і до Ковеля...


Поважний ювілей ковельської газети

4 жовтня 1939 року вийшов з друку перший номер газети "Вісті Ковельщини". З нагоди 80-літнього ювілею часопису до читального залу районної бібліотеки завітали друзі та шанувальники популярного видання.


Всі ми родом з дитинства

З нагоди Дня працівників дошкільної освіти в палаці учнівської молоді Ковеля відбулися загальноміські урочистості. Зі сцени звучали слова шани та подяки на адресу тих, кому довіряють надзвичайно відповідальну місію - виховувати дітей, плекати майбутнє нашого суспільства та держави.


У Шацьку відгуляли день селища

У день Шацька всі дороги вели в парк Шевченка: люди йшли послухати святковий концерт, поспілкуватися, взяти участь у конкурсах та вікторинах. Багато хто позував для фото в чисельних фотозонах свята.